Nitelikli Personelinizi Hemen Bulun

Nitelikli Personel Bulmak

Kobi Vadisi iş dünyasının nabzını güncel olarak tutan, tüm sektörleri yakından izleyerek güncel gelişmeleri girişimci ve girişimci adaylarına eş zamanlı olarak duyuran, bilgilendiren, aydınlatan niteliği ile aylık ortalama 200.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Nitelikli iş gücü arayışınızı Kobi Vadisi İK aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilir, aradığınız insan kaynağına en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kobi Vadisi İK ile Eleman Bulmak

Kobi Vadisi İK ile gerçekleştireceğiniz eleman arama ve işe alım süreçlerinde kurumumuza hiçbir ödeme yapmak durumunda kalmazsınız. Kobi Vadisi İK, sosyal sorumluluk yaklaşımının bir gereği olarak ülkemizdeki istihdam seferberliğine katkıda bulunmak amacı ile iş yerlerindeki verimliliğin artması için gereken nitelikli iş gücü ile iş arayan, konusunda yetkin kimselerin, işe yerleştirilmelerine olanak sağlayacak platformunu hiçbir ücret talep etmeden ziyaretçilerine açmaktadır.

KOBİ VADİSİ İK PLATFORMUNA NASIL KAYIT OLUNUR?

Giriş sayfasını ziyaret ederek sadece 1 dakika içerisinde üye olabilirsiniz, arzu ederseniz sosyal ağ hesaplarınız ile de giriş yapabilirsiniz. Üyelik işleminin tamamlanmasının ardından Ücretsiz İş İlanı Ver sayfasını ziyaret ederek firmanıza en uygun kriterleri seçerek eleman ilanı verme aşamalarını tamamlayabilirsiniz.

Sosyal medya hesabınızla da Kobi Vadisi İK platformuna üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

İLAN NE KADAR ZAMANDA YAYINA GİRER?

İş ilanınız en geç 1 saat içinde yayına alınır.

İLAN NE KADAR SÜRE İLE YAYINLANIR?

İş ilanınız web sitemizde ve mobil uygulamamızda 90 gün boyunca yayında kalır.

İLAN GÜNDE KAÇ ZİYARETÇİ TARAFINDAN GÖRÜLÜR?

İş ilanınız her gün ortalama 100 kişiye/doğru personel kitlesine ulaşır.

KAÇ İLAN VERİLEBİLİR?

İstediğiniz sayıda iş, eleman, personel, işçi ilanı verebilirsiniz.

BİLGİLER YENİDEN DÜZENLENEBİLİR Mİ?

Kayıt işleminiz bittikten sonra tüm ilanlarınızı görüntüleyebilir, gerekli gördüğünüz takdirde yeniden düzenleyebilir veya sonlandırabilirsiniz.

KOBİ VADİSİ İK’DA MOBİL UYGULAMA VAR MI?

Kobi Vadisi mobil uygulamasını telefonunuza indirebilir işlemlerinizi çok daha konforlu biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

NEDEN ÜCRETSİZ?

Kobi Vadisi platformu, Ticari sektörlere destek olma amacıyla hiçbir iş verenden iş ilanı yayınlayabilmesi için ücret talep etmez, sadece reklamlı gösterimler için kullanıcının onay vermesi halinde reklamlı ilan gösterimi sağlanır. Bu bağlamda referans olarak Türkiye genelinde yer alan 300’den fazla firma ücretsiz iş ilanları için İnsan Kaynakları platformumuzu kullanmaktadır.

ÖZELLİKLER

Ücretsiz İş İlanı Verin

– 1 dakikada ücretsiz iş ilanı verin
– 1 saatte kontrol edip yayına alalım
– 1 günde ilanınızı en az 100 kişiye ulaştıralım
+ 90 gün yayın süresi

Sınırsız İş İlanı Verin

Birbirinden farklı 27 kategoride; Dönemsel, Freelance, Serbest Çalışma, Sözleşmeli, Staj, Tam Zamanlı ve Yarı Zamanlı çalışma şekillerine göre sınırsız iş ilanı verebilirsiniz.

En Doğru Personel

İş ilanınıza en uygun personel, ilan sayfanızda bulunan iş başvuru formunu kullanıp anlık olarak tarafınıza iş başvurusu yapabilir. (spam başvurular tarafınıza iletilmemektedir)

Kolay Kullanım

Kayıt / Giriş yaptıktan sonra, panel sayfasında; tüm iş ilanlarınızı görüntüleyebilir, yeniden düzenleyebilir veya sonlandırabilirsiniz.