Destek

İş Arayanlar İçin

Üyelik ücretli mi?

4904 sayılı kanun gereğince iş arayanların/iş başvurusu yapanların ücret ödemesi yasaktır. Ücretsiz üyelik için kayıt olabilirsiniz.

Şifremi unuttum / giriş yapamıyorum

Şifremi unuttum sayfası üzerinden yeni şifre talep edebilirsiniz. Yinede giriş yapamıyorsanız lütfen iletişim sayfası üzerinden bize ulaşınız.

Üye olmadan ilanlara başvuru yapabilir miyim?

Kobi Vadisi İK web sitesi ve mobil uygulamasında yer alan iş ilanları’na üye olmadan da başvuru yapabilirsiniz. Arzu ederseniz cv oluşturarak tüm işverenlere özgeçmişinizi de iletebilirsiniz.

Özgeçmişimi nasıl ekleyebilirim?

Cv oluştur sayfasını ziyaret ederek özgeçmişinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Herkese açık konuma getirerek, iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca oluşturmuş olduğunuz özgeçmişinizi tüm işverenlere iş başvurusu yaparken iletebilirsiniz.

Özgeçmiş içeriğine neler ekleyebilirim?

Hakkınızda, uzmanlık alanınız, talep ettiğiniz maaş, profil fotoğrafı, çalışma şekliniz, iletişim bilgileriniz, eğitim deneyim okul bilgileriniz vb.


İş Verenler İçin

Üyelik ücretli mi?

İş verenler için kayıt ücretsizdir. Üyelik için kayıt olabilirsiniz. Üyelik sayesinde ücretsiz iş ilanları verebilir, sistemde kayıtlı olan (herkese açık) özgeçmişlere ulaşabilirsiniz.

Şifremi unuttum / giriş yapamıyorum

Şifremi unuttum sayfası üzerinden yeni şifre talep edebilirsiniz. Yinede giriş yapamıyorsanız lütfen iletişim sayfası üzerinden bize ulaşınız.

İş ilanı vermek istiyorum

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra iş ilanlarınızı sadece 1 dakika içinde verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken: ücretsiz iş ilanı ver sayfasını ziyaret etmek. Sonrasında yapay zeka sistemi sizi her aşamada bilgilendirecektir. İlan verme işleminizi tamamladıktan sonra editörlerimiz en kısa sürede gerekli kontrolleri yaparak ilanınızı onaylayarak yayına alacaktır. İş ilanınıza başvuruda bulunan kişiler ise, ilan sayfasında yer alan başvuru formu aracılığı ile size ulaşabilirler veya ilana eklemiş olduğunuz telefon numaranız üzerinden de size ulaşabilirler.

Not: İş ilanınızı eklerken mutlaka iş konumu alanına, ilanın geçerli olduğu: semt/ilçe/şehiri belirtip konum bul tuşuna basmanız gerekmektedir.

İş ilanlarımı yönetmek istiyorum

Sistemde kayıtlı olan tüm iş ilanlarınızı görüntülemek için giriş yaptıktan sonra, panel sayfasını ziyaret ederek tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu alanda üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Özgeçmişlere ulaşmak istiyorum

İş arayanlar tarafından oluşturulan cv’lere ulaşmak için, özgeçmişler sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Uygun gördüğünüz kişiye ait tanıtım sayfası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.