genel bakış

  • Sektörler Eğitim / Öğretim
  • Eklenen İlanlar 1
  • Kuruluş Yılı 2004

Şirket tanımı

Tutorabc.com Dünyanın 1 numaralı Online dil öğreten Platformu.

Hem İngilizce ve hem de Çince öğrenme imkanını size sunuyoruz.

30 binden fazla öğretmen kadromuzun tamamı, diğer online İngilizce platformlarının aksine, öğretim sertifikalı. Tamamının en az 5 yıldan fazla öğretmenlik deneyimi var.

Disney, Oxford, Cambridge, Barron’s ve Kaplan gibi güvenilir markalarla ortaklığımız var.

Yapay zekâ teknolojimiz, kişiye özel kurs planlaması yapılmasına olanak sağlıyor. Yapay zekâ teknolojisi gerek özel ders alırken ilgi alalarınıza göre program sunarken, grup derslerinde de aynı ilgi alanlarına sahip ve aynı seviyedeki öğrencileri bir araya getiriyor.

Dünyanın en iyi müfredat programına sahibiz.

7/24 online, canlı ders alma imkânınız var.

Ders tarihini, ders saatini sizin istediğiniz zaman planlamanıza, dilediğiniz değişiklikleri kolayca yapmanıza olanak sağlıyoruz.

En üst düzey teknolojimiz sayesinde dilediğiniz konuda ve dilediğiniz öğretmenin dersine, dilediğiniz zaman katılmanızı sağlıyoruz.

Yetişkinler için güvenli olduğu gibi çocuklar için de çok özel kidSafe sertifikasına sahip bir platformda öğrenme imkânı veriyoruz.

TutorABC esas olarak yaşam boyu bir öğrenme platformu. TutorJr ile çocuklara öğretmekle başlayan öğrenme yolculuğu, sınavlara hazırlık, okullarla iş birliği ve yetişkinler için İngilizce sunumu ile yaşam boyu öğrenme imkânı sunan en iyi platformlardan birisi. Barron’s ile iş birliğimiz ile size en iyi olanakları sunarak, sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanızı başarınızı garantilemenizi sağlamaya yardımcı oluyoruz.

Her an yanınızda olan müşteri hizmetlerine her an ulaşma imkânınız var. Türkiye destek ekibimiz hem telefon ile ve hem de WhatsApp ile her zaman ulaşılabilir durumda.

Üye olanlara ise henüz ders satın almadan sunduğumu imkanlar sınırsız. Öncelikle tamamı yabancı öğretmelerden herhangi bir ödeme yapmadan, dilediğiniz zaman seviye tespitinizin de gerçekleştiği, canlı, online deneme dersi alma imkânınız var.

Sadece kaydolmanız yeterli. Kaydolmak da çok kolay. Kaydolmanızın ardından dilediğiniz zaman ve tarihte online olarak deneme dersi rezervasyonu yapabilirsiniz.

Deneme dersini almanızın ardından deneyimli ve tamamı sertifikalı öğretmenlerimiz ve Eğitim Danışmanlarımız size İngilizce seviye analizinizi gösteriyor, aynı zamanda da eposta adresinize seviye analiziniz gönderiliyor.

Sınırsız olanaklar bununla da kalmıyor, üye olmanız demek yine dilediğiniz saatte ve dilediğiniz tarihte onlarca açık derslere dilediğiniz kadar katılabilmenize izin veriyor. Bu açık dersler için herhangi bir para ödeme yapmanız gerekmiyor.

Açık derslerimiz özel dersleri veren aynı öğretmenlerimiz tarafından, canlı, online veriliyor. Tek fark açık derslere dileyen herkesin katılabilmesi. Açık derslerde dilerseniz öğretmene soru sorabiliyorsunuz. Ve de tamamen ücretsiz!

Açık derslerin yanında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz miktarda dinleme alıştırmaları yapmanıza, konuşma alıştırmaları yapmanıza, genel kültür videolarımızı izlemenize, kelime oyunu ile interaktif kelime öğrenmenize, hazır videoları izlemenize olanak sağlıyoruz.

Kolay kullanımıyla cep telefonuna indireceğiniz aplikasyonumuz her zaman ve her yerde İngilizce öğrenmeniz için size olanak sağlıyor. TutorABC.com’a kaydolur kaydolmaz, henüz bir program satın almadan öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Böylesi imkanları başka hiçbir online İngilizce platformunda bulmanız imkânsız. Bizi diğer tüm rakiplerimizden ayıran ve Dünyanın 1 numaralı Online İngilizce Platformu yapan tüm özelliklerimizden faydalanmanız ve

Çok daha fazlasını bulmanız ve kaydolmanız için:

https://www.tutorabc.com/site/tr_tr

TutorABC aktif iş ilanları