Dilara Helliwell

 • Eğitim Üniversite
 • Yaş 18-24 Arası
 • Maaş 3534
 • Cinsiyet Kadın
 • Askerlik Muaf
 • Görüntülenen 583

Benim hakkımda

Yeniliklere açık, ingilizceye hakim, çocuk ve ergenlerle iletişimi iyi, psikoloji (İngilizce) mezunuyum. Çocuklarla gönüllülük projelerinde bulundum, Kore’de İngilizce speaking eğitimi verdim, aynı zamanda klinikte 10 ay ve hastanede 4 ay staj yapmış bulunmaktayım. Psikoloji alanında ilerlememe imkan sunacak, sosyal ve klinik yeteneklerimi geliştirebileceğim bir iş aramaktayım.

Eğitim

Deneyim

 • 2018 - 2018
  L-ZONE Language Cafe - Busan

  Gönüllü Personel

  Kore\’nin liman kenti olan Busan\’da iki ay gönüllü çalışma fırsatım oldu. 2 ay gönüllü olarak dil eğitimi için Kore\’de bulundum. İşin gerektirdiği gibi, Korelilere İngilizce konuşma becerilerini öğretmek için dersler verdim. Dünyanın her yerinden iş ortaklarımla iyi geçinmek için birçok insanla tanıştım ve konuştum. Bu deneyim sayesinde konuşma ve iletişim becerilerimi geliştirdim ve birçok ülke ve kültürden insanların kişiliklerini tanıma fırsatı buldum.

 • 2021 - 2021
  Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

  Stajyer Psikolog

  4 ay boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Psikolog Selda Özgür’ün gözlemi altında, kadın servisinde stajımı gerçekleştirdim. Bu stajım sürecinde Rorschach testi ve zekâ testi uygulamalarını gözlemleme, visitler ve hastalarla ortak alanda geçirilen vakitler sayesinde çok sayıda vaka inceleme imkânım oldu.

 • 2020 - 2021
  Tepe Psikoloji & Danışmanlık

  Stajyer Psikolog

  Klinik Psikolog Mehmet Enver Bayatlı\’nın yanında 10 ay boyunca Tepe Psikoloji ve Danışmanlık kliniğinde stajımı gerçekleştirdim. Staj süresince çocuk ve ergen danışanlarla çalıştım, yabancı kaynaklardan tercüme yaptım, ayrıca oyun terapisi ve zekâ testi gözlemleri yapma fırsatı buldum.

 • 2018 - 2019
  Bir Küçük Mucize

  Proje Gönüllüsü

  Bir Küçük Mucize üniversite öğrencilerinin ihtiyaç sahibi çocuklara ve okullara yardım etmek amacıyla kurdukları bir dernektir. Aralık 2018-Eylül 2019 tarihleri arasında Bir Küçük Mucize Derneği’ne katıldım. Bu gönüllü projemde diğer gönüllü arkadaşlarımla birlikte Ordu\’daki ilkokul ve ortaokul öğrencilerine \Akran Zorbalığı\ ve \Toplumsal Cinsiyet Eşitliği\ konularında oyun terapisi geliştirme ve ders verme fırsatı buldum. Çocuklarla sahada bulunarak, çocuklarla iletişim konusunda aldığımız dersleri uygulamalı olarak görme fırsatı buldum ve bu alanda kendimi geliştirdim.

Yabancı Diller

İngilizce
Uzman

Beceri